У Скадовську з’явиться нове житло для військових

Дата: 13.11.2021 20:06

Фото без опису Під час робочої поїздки Міністра оборони України на Херсонщину обговорювалась перспектива спорудження у місті житла для військових.

Зокрема, було розглянуто можливість використати для цієї мети недобудований житловий будинок біля Скадовської ЦРЛ, розрахований на 95 квартир. Він зможе стати сучасним та комфортним житлом для родин військовослужбовців нашого прикордонного краю. Таку думку висловили голова Херсонської обласної державної адміністрації Геннадій Лагута та голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш.       Важливо, що згаданий об’єкт вже має прив’язку до основних потужностей міської інфраструктури. Як передбачається, тут також зможуть отримати квартири і працівники соціальної сфери.