Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби - головного спеціаліста відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології Скадовської районної державної адміністрації Херсонської облас

Дата: 11.11.2021 09:35
Кількість переглядів: 456

 

УМОВИ
проведення конкурсу

на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» –

головного спеціаліста відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області

Загальні вимоги

 

Посадові обов’язки

1. Забезпечення додержання підприємствами,    установами та організаціями району, що надають  житлово-комунальні послуги, вимог нормативно-правових актів з питань житлово-комунального господарства.

2. Організація виконання державних програм, розроблення і реалізація місцевих програм у сфері житлово-комунального господарства, подання пропозицій до проектів місцевих програм соціально-економічного розвитку району щодо поліпшення рівня комунального обслуговування населення

3. Забезпечує реалізацію повноважень місцевої державної адміністрації щодо здійснення контролю цін/тарифів на житлово-комунальні послуги та моніторингу стану розрахунків за них.

4. Сприяння органам місцевого самоврядування у вирішенні питань організації обслуговування      населення підприємствами житлово-комунального     господарства, організаційно-методичне забезпечення їх діяльності.

5. Забезпечує розгляд письмових звернень громадян, адресованих до органів влади, які направляє голова районної державної адміністрації або заступник голови районної державної адміністрації до відділу для їх розгляду, підготовку письмових відповідей голови районної державної адміністрації цим громадянам на їх заяви.

6. Забезпечує підготовку інформацій про хід вирішення певних питань підприємствами і організаціями для своєчасного інформування обласної державної адміністрації, підготовку прєктів розпоряджень голови районної державної адміністрації та проєктів рішень колегії районної державної адміністрації з питань, пов’язаних зі сферою житлово-комунального господарства.

7. Взаємодіє з іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, представницькими органами, органами місцевого самоврядування, державного нагляду та контролю, правоохоронними органами, а також підприємствами, установами, організаціями, об’єднаннями громадян.

9. Забезпечує виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших актів законодавства в сфері житлово- комунального господарства.

10. Виконує інші доручення керівництва, що стосуються діяльності Відділу.   

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300 грн

- надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року  № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 13 cічня 2021 року № 15);

  • інші надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, на посаду державної служби - на один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щорічно.

 

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року      № 246 (зі змінами).

2. Резюме за формою згідно з додатком 21 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами), в якому обов’язково зазначається така інформація:

- прізвище, ім`я, по батькові кандидата;

- реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

- підтвердження рівня володіння державною мовою;

- відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері та на керівних посадах.

3. Заява, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія державного сертифікату про рівень володіння державною мовою або витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою

Документи приймаються до 17 години 23 листопада            2021 року.

 

Додаткові (необов’язкові) документи

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 256 (зі змінами )

 

Дата і час початку проведення тестування кандидатів.

 

Місце або спосіб проведення тестування.

Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно)

 24 листопада 2021 року о 14 год.00 хв.

Приміщення Скадовської районної державної адміністрації (75700, м. Скадовськ, вул. Олександрівська, буд. 34 (III поверх).

Проведення тестування за фізичної присутності кандидатів.

Приміщення Скадовської районної державної адміністрації (75700, м. Скадовськ, вул. Олександрівська, буд. 34 (III поверх).

Проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів

 

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Левченко Ольга Вікторівна

тел. (05537) 5-33-31

skad_kadru@ukr.net

 

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра або молодшого бакалавра     

2

Досвід роботи

Не потребує.

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1

Ефективність координації з іншими

- Здатність налагоджувати зв’язки з іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, представниками інших державних органів, установ та організацій, в тому числі з використанням цифрових технологій;

- уміння конструктивного обміну інформацією, узгодження та упорядкування дій;

- здатність до об’єднання та систематизації спільних зусиль.

2

Аналітичні здібності

- здатність до логічного мислення, узагальнення, конкретизації, розкладання складних питань на складові, виділяти головне від другорядного, виявляти закономірності;

- вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки;

- вміння аналізувати інформацію та робити висновки, критично оцінювати ситуації

3

Самоорганізація та самостійність в роботі

- уміння самостійно організовувати свою діяльність та час, визначати пріоритетність виконання завдань, встановлювати черговість їх виконання;

- здатність до самомотивації ( самоуправління);

 - вміння самостійно приймати рішення і виконувати завдання у процесі професійної діяльності

4

Уважність до деталей

- здатність помічати окремі елементи та акцентувати увагу на деталях у своїй роботі;

- здатність враховувати деталі при прийнятті рішень;

5

Відповідальність

- усвідомлення важливості якісного виконання своїх посадових обов’язків з дотриманням строків та встановлених процедур;

- усвідомлення рівня відповідальності під час підготовки і прийняття рішень, готовність нести відповідальність за можливі наслідки реалізації таких рішень;

- здатність брати на себе зобов’язання, чітко їх дотримуватись і виконувати

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1

 

Знання законодавства

Знання:

Конституції України;

Закону України «Про державну службу»;

Закону України «Про запобігання корупції»;

 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»;   

 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Знання:

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

 Закон України «Про житлово-комунальні послуги»;

 Закон України «Про благоустрій населених пунктів»;

 Закон України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку»;

Постанова Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та іншого законодавства.

4

 Знання системи захисту та сучасних інформаційних технологій

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення та офісну техніку, вільне володіння програмами: MS Office (Word, Excel).

         

____________________________________________________________

Результати проведеного конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби – головного спеціаліста відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області

 

За результатами проведеного конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» - головного спеціаліста відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області, оформленого протоколом засідання конкурсної комісії на зайняття вакантних посад державної служби Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області від 24 листопада 2021 року № 47 (оголошення №ВЖКГ-2411-21) враховуючи те, що з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу до Скадовської районної державної адміністрації не надійшло ні однієї заяви від кандидатів на цю посаду, переможець конкурсу відсутній.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора