Свято музики і пісні

Дата: 09.11.2021 09:29

Фото без опису Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва – це свято, що єднає митців професійної сцени та аматорів художньої самодіяльності, усіх, хто щедро дарує людям музику, пісню, красу художнього слова.

В усі часи народне мистецтво було джерелом наснаги для нашого суспільства, опорою національної свідомості, найбільшим скарбом і надбанням вітчизняної культури. Працівники культури Скадовського району сьогодні уславили свої творчі колективи вагомими творчими здобутками. Їх талант та любов до рідної культури, рідної землі осяває наше сьогодення, допомагає долати життєві труднощі, відчувати себе натхненними та окриленими. У їх лавах – заслужені та народні колективи, і окремі виконавці, які відзначені високими званнями та нагородами. Нехай же для усіх наших улюблених та шанованих митців буде щедрою доля, сонце – ясним, роки додають досвіду та майстерності, а серце буде вічно молодим, юним та сповненим завзяття та енергії! Нехай вони знають, що на них  завжди чекає сцена, а глядачі готові зустріти гарячими оплесками!

Голова районної державної адміністрації                        Михайло Павліш