Працюють для людей

Дата: 05.11.2021 13:37

Фото без опису    5 листопада, напередодні відзначення Дня працівників соціальної сфери України голова районної державної адміністрації Михайло Павліш завітав до колективів управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, та служби у справах дітей Скадовської міської ради, та висловив слова щирої подяки за високі щоденні результати їх важливої  та відповідальної роботи.

Очільник району наголосив: наша держава з увагою та турботою ставиться до всіх, хто потребує підтримки та гарантує її забезпечення. І саме соціальні працівники дбають про те, аби сьогодні люди своєчасно отримували всебічну належну допомогу   у кожному місті та селі об’єднаних територіальних громад.

Фото без опису

З нагоди професійного свята кращі працівники сфери соціального захисту району отримали Почесні грамоти голови районної державної адміністрації.

Фото без опису