З’явився новий зелений куточок

Дата: 29.10.2021 16:57

Фото без опису   У межах акції «Створюємо ліси разом» триває активне озеленення населених пунктів району. 29 жовтня за сприяння громадської організації «Всеукраїнська екологічна ліга» відбулася висадка дерев та багаторічних квітів на території Скадовського ОЗ СНВК «Академічна гімназія».

Завдяки дружним зусиллям екологічних активістів, педагогічного та батьківського колективу навчального закладу у центрі міста з’явився затишний зелений куточок , який буде радувати око ще не одного покоління юних здобувачів освіти.  Участь у цій важливій суспільно-корисній акції взяв голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш, який відзначив: у непростих умовах сьогодення особливо важливо відчувати відповідальне, конструктивне ставлення громадськості міста для створення комфортного життєвого середовища.