Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Профілактика виробничого травматизму за 9 місяців 2021 року.

Дата: 29.10.2021 13:16
Кількість переглядів: 358

      Протягом 9 місяців 2021 року до Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області  надійшло від КНП Каланчацький центр ПМСД» 1 екстрене повідомлення про гостре профзахворювання COVID-19 медичного працівника та від КНП «Скадовська центральна міська лікарня» 8 екстрених повідомлень про гострі профзахворювання COVID-19 медичних працівників та 1 повідомлення про нещасний випадок, який стався в Скадовському ліцеї №3. 

   Протягом зазначеного періоду комісією з розслідування проведено і завершено розслідування  по  2 нещасним  випадкам на виробництві (1 випадок ДТП стався в 2020 році), які  комісія  пов'язала з виробництвом. Комісією проведено розслідування по 16  гострим профзахворюванням на  COVID -19 медичних працівників (гострі профзахворювання, які сталися в 2020 році -  7 ), з них 13 гострих профзахворювань медичних працівників буди  пов'язані з виробництвом, а 3 гострих профзахворювання медичних працівників не пов'язані з виробництвом. У порівнянні з відповідним періодом минулого року відбулося збільшення на 7 випадків гострих профзахворювань на COVID-19 медичних працівників та на 1 нещасний випадок на виробництві. За несвоєчасне повідомлення про нещасний випадок на виробництві було притягнуто до адміністративної відповідальності  головного лікаря КНП «Скадовська ЦМЛ» та директора Скадовського ліцею №3. 

      Для вивчення стану умов і безпеки праці на підприємствах, установах та організаціях району страховим експертом з охорони праці відділення організовані і проведені відповідно до затверджених планів робіт  12 планових  та 2 позапланові перевірки стану охорони праці та профілактичної роботи на підприємствах та в їх відокремлених підрозділах. В ході перевірок на цих підприємствах були виявлені  223 порушення нормативно - правових актів з охорони праці.

        Протягом зазначеного періоду страховим експертом з охорони праці спільно з керівниками,  службами охорони праці та іншими  відповідальними спеціалістами підприємств  були організовані і проведені 27 нарад (Ясла /садок  №6 «Теремок», ТОВ «Таврида Плюс», Скадовська  районна державна лікарня ветеринарної медицини, ПрАТ «Каланчацький КХП», Скадовський ліцей №3 Скадовської міської ради, Скадовський ліцей «Академія творчості», Інститут рису НААНУ, КНП«Скадовська ЦМЛ» та ін.) та 4 круглі столи  з питань  організації роботи  та профілактики нещасних випадків на підприємствах страхувальників (Управління праці СЗН Скадовської РДА, Басейнового управління ВРН Дніпра Скадовської експлутаційної дільниці, СГВК "Лідія" та ОЗ Скадовський НВК «Академічна гімназія»).

      З метою  запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим видам загрози здоров’ю працюючих, страховим експертом з охорони праці надано 181 консультацію з питань дотримання вимог Законів України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування України»,  «Про охорону праці», «Положення про порядок розслідування і ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві» та інших нормативних актів з питань охорони праці на підприємствах  страхувальників. Також службам охорони праці та відповідальним особам з охорони праці на 26 підприємствах надана методична допомога по доопрацюванню СУОП, а саме: розроблення  положень про службу охорони праці, порядку проведення навчання і перевірку знань з питань охорони праці, програм навчання та стажування працівників, інструкцій з охорони праці по професіям, розробленню колективних,  комплексних та профілактичних заходів. Також внесені пропозиції по проведенню атестації робочих місць за умовами праці, проведення медичних оглядів, забезпечення працівників ЗІЗ та інше. Під час проведення таких заходів було розповсюджено 279 одиниць нормативно – правових  актів  з охорони праці

   Страховим експертом з охорони праці  відділення прийнято участь у роботі 21 комісії з питань охорони праці та прийнято участь у засіданні 14 комісій з навчання та перевірки знань 172 працівників зайнятих на роботах з підвищеної небезпеки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора