Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 22.10.2021 14:18
Кількість переглядів: 334

Фото без опису   Станом на 09.00 годину 22 жовтня 2021 року в районі всього з початку пандемії інфіковано 3227 осіб.

  З початку 2021 року на COVID-19 інфіковано 2739 особа. За минулу добу, 21 жовтня 2021 року, у районі виявлено 108 осіб хворих на COVID-19 ( з них 9 дітей ). За старим адмінустроєм: Скадовський район - 43 особи (з них 4 дітей), Каланчацький район - 30 осіб (з них 4 дитини), Голопристанський район - 35 осіб( з них 1 дитина).

1647 осіб побороли недугу. 

У 2021 році 84 особи померли. З початку пандемії померло 98 осіб.

Станом на 22.10.2021. на стаціонарному лікуванні перебуває 69 хворих з діагнозом COVID-19 (15 важкі, 54 середні):

 

Скадовський район:

-     15 жінок, 3 чоловіка (м. Скадовськ)

-     2 жінки (с. Новомиколаївка)

-     5 жінок (с. Красне)

-     1 жінка (с. Петрівка)

-     1 чоловік, 1 жінка (с. Труд)

-     1 жінка (с. Малоолександрівка)

-     1 жінка (с. Тарасівка)

-     1 жінка (с. Новоукраїнка)

-     2 жінки (с. Михайлівка)

            Каланчацька територіальна громада:

-     9 жінок, 5 чоловіків (смт Каланчак)

-     1 жінка, 1 чоловік (с. Роздольне)

-     2 жінки, 2 чоловіка (с. Новокиївка)

-     2 жінки (с. Мирне)

-     1 жінка (с. Новопавлівка)

-     1 жінка, 1 чоловік (с. Новоолександрівка)

Чаплинська громада:

-     1 жінка (смт Чаплинка)

-     1 жінка (с. Павлівка)

-     1 жінка (с. Магдаленівка)

-     1 жінка (смт Асканія Нова)

-     1 жінка, 1 чоловік (с. Ільїнка)

-     1 жінка (с. Надеждівка)

-     1 жінка (с. Хрестівка)

-     1 жінка (с. Преображенка)

-     1 жінка (с. Маркеєв)

-     1 жінка (с. Першокостянтинівка)

За минулу добу  госпіталізованих (підтверджених) 13 осіб, виписаних   8 осіб,  померлих 1 особа (жінка, с. Красне).

Станом на 22.10.2021 на стаціонарному лікуванні в КНП «Скадовська ЦМЛ» перебуває 29 хворих з пневмонією – дорослі (6 важкі,  23 середні).

Під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 226 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 257 контактних особ,. було відібрано 47 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

       У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 69 хворих з діагнозом COVID-19, відібрано 7 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанська районна лікарня» на лікуванні перебуває 57 осіб, було відібрано 0 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 377 осіб,  хворих на COVID-19 - 443 контактні особи. Відібрано 52 зразки біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 302 особи з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 466 контактних осіб. Відібрано 26 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Бехтерського центру первинної медико-санітарної допомоги» відібрано 14 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР. На амбулаторному лікуванні перебуває 9 осіб з діагнозом COVID-19.

З початку пандемії зареєстровано 16 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна міська лікарня», з них: 3 лікаря, 11 середнього медичного персоналу та 1 молодшого медичного персоналу. 1 рентгенлаборант.

У 2021 році захворіли 8 медичних працівників.

15 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,  1 – помер. По 11 випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення, який займався лікуванням хворих на COVID-19, 4 випадки – не пов’язані з виробництвом, 12 випадків (1 – сестра медична інфекційного відділення, 5 сестер медичних терапевтичного відділення, 1 - рентгенлаборант, 1 - лікар-анестезіолог(помер), 1 - сестра медична педіатричного відділення, 1 – медична сестра відділення анестезіології та реанімації, 1 – сестра медична перев’язувальна хірургічного відділення, 1 – молодша медична сестра відділення анестезіології та реанімації) – пов’язані з виробництвом. По всім випадкам завершені розслідування по професійному захворюванню, матеріали розслідування передані в Держпрацю та Фонд соціального страхування.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» з початку пандемії зареєстровано 21 захворілих на COVID-19 медичних працівників, з них: 3 лікаря, 14 середнього медичного персоналу та 4 молодшого медичного персоналу. У 2021 році захворіли  3 медичних працівників.

За даними «Каланчацького центру первинної медико-санітарної допомоги» з початку  пандемії зареєстровано 5 медичних працівників, що захворіли на COVID-19, з них: 3 лікаря,  1  середній медичний персонал та 1 молодший медичний персонал.

Всі зазначені медичні працівники вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків. У 2020 році на 1 випадок складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника Малокопанівської ЛА який займався лікуванням хворих на COVID-19, 1- пов'язаний з виробництвом.

            Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
 – ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
 – носіть захисну маску в громадських місцях;
 – уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

                     Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора