Держава контролює ситуацію та гарантує стабільне газопостачання

Дата: 13.10.2021 09:56

Фото без опису У соцмережах та новинах з’явилось багато маніпуляцій стосовно закупівлі газу закладами соціальної сфери за високою ціною.

Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Шибаєв наголосив, що газу у сховищах цілком достатньо для потреб населення та соціальної сфери.

Тож як нині триває розв’язання «газового» питання?

Держава всіма можливими способами допомагає громадянам та бюджетній сфері уникнути кризи.

Так, ціна на газ для потреб населення складає 7,42 грн. Ціна на газ для потреб соціальної сфери (школи, лікарні тощо) – 16,8 грн.

До 15 жовтня НАК «Нафтогаз України» готовий підписати всі договори зі споживачами соціальної сфери (школи, садочки, лікарні).

Тож Херсонщина готова до опалювального сезону, а жителі будуть забезпечені безперебійною подачею тепла.