Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 08.10.2021 09:55
Кількість переглядів: 399

Фото без опису  Станом на 09.00 годину 08 жовтня 2021 року в районі всього з початку пандемії інфіковано 2356 осіб.

 З початку 2021 року на COVID-19 інфіковано 1868 особи. За минулу добу у районі виявлено 59 осіб хворих на COVID-19 (з них 10 дітей). За старим адмінустроєм: Скадовський район - 34 особи (з них 6 дітей), Каланчацький район - 10 осіб (з них 1 дитина), Голопристанський район - 15 осіб (з них 3 дітей).

1390 осіб побороли недугу. 

У 2021 році 62 особи померли. З початку пандемії померло 76 осіб.

Станом на 08.10.2021 на стаціонарному лікуванні перебуває 36 хворих з діагнозом COVID-19 (12 важкі, 24 середні):

 

Скадовський район:

-     3 жінки, 2 чоловіка (м. Скадовськ)

-     1 жінка (с. Новомиколаївка)

-     2 жінки, 1 чоловік (с. Олександрівка)

-     1 чоловік (с. Красне)

-     1 чоловік (с. Новоукраїнка)

            Каланчацька територіальна громада:

-     7 жінок, 7 чоловіків (смт Каланчак)

-     3 жінки, 1 чоловік (с. Роздольне)

-     1 чоловік (с. М.Горького)

-     2 жінки (с. Новокиївка)

            Чаплинська громада:

-     1 чоловік (смт Чаплинка)

-     2 жінки (с. Питомник)

            Російська Федерація

-     1 жінка (Смоленська обл.)

За минулу добу  госпіталізованих (підтверджених) 2 особи, виписаних   3 особи,  померлих 2 особи (1 жінка, Скадовський р-н, с. Олександрівка; 1 чоловік, смт Каланчак).

Станом на 08.10.2021 на стаціонарному лікуванні в КНП «Скадовська ЦМЛ» перебуває 13 хворих з пневмонією – дорослі   (4 важкі,  9 середні).

Під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 72 особи з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 182 контактних особи, було відібрано 27 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 36 хворих з діагнозом COVID-19, відібрано 14 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанська районна лікарня» на лікуванні перебуває 54 осіб, було відібрано 4 зразки біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 95 осіб  хворих на COVID-19 та 107 контактних осіб. Відібрано 30 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 227 особа з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 560 контактних осіб. Відібрано 22 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Бехтерського центру первинної медико-санітарної допомоги» відібрано 20 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР. На амбулаторному лікуванні перебуває 48 осіб з діагнозом COVID-19.

З початку пандемії зареєстровано 16 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна міська лікарня», з них: 3 лікаря, 11 середнього медичного персоналу та 1 молодшого медичного персоналу 1 рентгенлаборант.

У 2021 році захворіли 8 медичних працівників.

15 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,  1 – помер. По 11 випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення, який займався лікуванням хворих на COVID-19, 4 випадки – не пов’язані з виробництвом, 12 випадків (1 – сестра медична інфекційного відділення, 5 сестер медичних терапевтичного відділення, 1 - рентгенлаборант, 1 - лікар-анестезіолог(помер), 1 - сестра медична педіатричного відділення, 1 – медична сестра відділення анестезіології та реанімації, 1 – сестра медична перев’язувальна хірургічного відділення, 1 – молодша медична сестра відділення анестезіології та реанімації) – пов’язані з виробництвом. По всім випадкам завершені розслідування по професійному захворюванню, матеріали розслідування передані в Держпрацю та Фонд соціального страхування.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» з початку пандемії зареєстровано 21 захворілих на COVID-19 медичних працівників, з них: 3 лікаря, 14 середнього медичного персоналу та 4 молодшого медичного персоналу. У 2021 році захворіли  3 медичних працівників.

За даними «Каланчацького центру первинної медико-санітарної допомоги» з початку  пандемії зареєстровано 5 медичних працівників, що захворіли на COVID-19, з них: 3 лікаря,  1  середній медичний персонал та 1 молодший медичний персонал.

Всі зазначені медичні працівники вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків. У 2020 році на 1 випадок складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника Малокопанівської ЛА який займався лікуванням хворих на COVID-19, 1- пов'язаний з виробництвом.

            Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
 – ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
 – носіть захисну маску в громадських місцях;
 – уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

                     Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора