Коронавірус: ситуація загрозлива

Дата: 07.10.2021 17:30

Фото без опису  У районі загострюється ситуація з важкими наслідками поширення корона вірусної інфекції.

За минулу добу у Скадовській районній лікарні від ускладнень корона вірусної хвороби померло двоє пацієнтів, ще двоє – у важкому стані, під'єднані до апаратів ШВЛ. На лікарняних ліжках у районі загалом перебуває 36 пацієнтів, у яких діагностовано тяжкий перебіг короно вірусу, з них 21 потребують кисневої терапії.

Про це повідомив головлікар Скадовської центральної районної лікарні К. Руденко на екстреній нараді за участю голів Новомиколаївської, Лазурненської, Скадовської, Каланчацької та Мирненської територіальних громад, яка відбулася у Скадовській районній державній адміністрації під  головуванням першої заступниці голови РДА С.Покутньої . Медики б’ють тривогу: вже сьогодні  лікувальну установу слід забезпечити дизель-генератором та резервними джерелами кисню, а також вирішити питання про відповідну матеріальну винагороду для технічного персоналу лікарні, який сьогодні має подвійне, а то і потрійне навантаження.  Учасники наради наголосили: з бідою слід боротися усім разом.