Подяка та шана лікарям

Дата: 04.10.2021 13:06

Фото без опису    Міжнародний день лікаря – це чудова нагода ще раз скласти подяку представникам шляхетної і по-справжньому героїчної професії медичного працівника.

Сьогодні наші лікарі, увесь медперсонал гідно стоять на передовому рубежі опору безжальним ворогам людського суспільства у вигляді не до кінця вивчених, недосліджених хвороб, небезпечних інфекцій. Наші медики самовіддано та сміливо рятують життя людей, і наш Скадовський район пишається згуртованим, надійним загоном людей у білих халатах.

Від усіх мешканців району та від себе особисто щиро вітаю з Міжнародним днем лікаря усіх, хто присвятив себе медичній справі! Хай вас ніколи не покидає снага та бадьорість, тепло та затишок у ваших родинах! Хай завжди поруч буде підтримка вірних друзів, колег, а слова щирої подяки тих, кому ви даруєте здоров’я і добре самопочуття, буде для вас джерелом постійної наснаги!

З повагою, голова Скадовської районної державної адміністрації       Михайло Павліш