Ви є прикладом для молоді!

Дата: 01.10.2021 11:11

Фото без опису  У цей день у нашій державі, як і в усьому світі, вшановують людей, що досягли висоти життєвого віку.

Прийміть же слова щирої пошани і вдячності за все, що ви зробили для суспільства! Дякуємо за роки вашої звитяжної праці, за той спадок, що ви надбали для нащадків! Спасибі, що ви і нині залишаєтесь у строю, та передаєте молодим свій життєвий досвід.

У нашій державі ветерани завжди є прикладом для молоді, яка вчиться у старшого покоління, і почувається упевнено, якщо у неї є можливість спертися на уроки мудрості. У свою чергу, першочерговим завданням для суспільства є турбота про спокійний, захищений заслужений відпочинок людей старшого віку. Не завжди вдається гідно виконати це завдання. Та  навряд чи можна сповна віддати той борг, який суспільство завжди відчуває перед старшим поколінням.

Бажаю вам міцного здоров’я та сил на довгі роки! Наша безмежна вдячність завжди з вами, шановні ветерани!

З повагою, голова Скадовської районної державної адміністрації       Михайло Павліш