Галузь картоплярства отримає державну допомогу

Дата: 29.09.2021 14:06

Фото без опису Скадовська районна державна адміністрація інформує аграріїв району, що запроваджені державні програми підтримки агропромислового розвитку, однією з яких є  фінансова підтримка розвитку галузі картоплярства,  затверджена  постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня .2021 року №1008, де визначено механізм і напрями підтримки розвитку картоплярства у 2021 році.

Бюджетні кошти спрямовуються на державну підтримку виробників картоплі з метою стимулювання збільшення площ посадки, обсягів виробництва, нарощування потужностей із її зберігання та переробки.

Компенсація надається сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі в межах бюджетних призначень у розмірі до 50 відсотків вартості ( без урахування податку на додану вартість) нового будівництва холодильників для зберігання власно вирощеної картоплі (картоплесховища), цехів первинної переробки власно вирощеної картоплі, побудованих і прийнятих в експлуатацію з 1 листопада попереднього року по 31 жовтня поточного року.

Детальніше про умови підтримки та участі у програмі аграрії можуть ознайомитись в Департаменті розвитку сільського господарства та зрошення  Херсонської облдержадміністрації за телефонами: (0552)42-27-54; (0552)42-27-67.