Свято у колі друзів
Гучно та велелюдно відзначив Скадовськ свій 127-й день народження. На свято було запрошено представників міст-побратимів з України та ближнього зарубіжжя.
Концертна програма-феєрія зібрала численних глядачів, яким талановиті мистецькі колективи подарували чудовий настрій. Натхненно та захоплююче звучали пісні та побажання щастя, процвітання, нових звершень славному місту-курорту.
З привітальним словом до скадовської громади звернувся голова районної державної адміністрації Михайло Павліш. Він підкреслив, що місто отримало новий стимул для розвитку у руслі тих позитивних змін, які започатковано у нашій державі. Цей шлях складний і відповідальний, але той, хто ставить перед собою високу мету, обов’язково її досягне. Адже немає сумніву - для цього докладуть зусиль усі мешканці Скадовська, об’єднані щирим почуттям відданості та гордості за своє рідне місто, сповнене тепла і гостинності.