Спортивне свято біля моря

Дата: 25.09.2021 16:42

Фото без опису Осіннє сонце порадувало гостей та учасників урочистого відкриття ІІ Всеукраїнських пляжних ігор, які цього року 25-26 вересня проводяться у гостинному Скадовську.

Команди вишикувались на вулиці Набережній, поруч з ареною змагань, де будуть визначатися переможці у улюблених видах спорту нашої молоді. Вітаючи юних спортсменів, гості свята підкреслили: Скадовськ вже не вперше об’єднує усіх, хто шанує активне дозвілля, прагне випробувати свої сили та загартуватися фізично. Пляжні ігри на відкритому повітрі дарують особливу атмосферу, де спорт поєднується з відпочинком. Від імені районної державної адміністрації  представників команд з усієї України привітала перший заступник голови районної державної адміністрації Світлана Покутня, побажала вдалих стартів, а головне – отримати  на цих змаганнях позитивні враження та знайти  нових друзів.