Шановні учасники    ХІVобласної спартакіади працівників галузі охорони здоров’я!

Дата: 24.09.2021 08:35

Фото без опису З великою радістю вітаємо вас, представників медичної спільноти, на сонячному узбережжі Скадовського району!

До медиків сьогодні прикута особлива увага суспільства. Ми пишаємося результатами Вашої самовідданої праці, адже ви стоїте на варті здоров’я і життя людей.

Сьогодні ви ще раз демонструєте, що за напруженою роботою не забуваєте такої важливої справи, як спорт і активне дозвілля, турбуєтесь про свою фізичну форму, прагнете завжди бути у строю. Сподіваємось, що спортивні змагання на свіжому морському повітрі не лише допоможуть вам встановити особисті рекорди, а й додадуть бадьорості, снаги, оптимізму на довгі роки.

Нехай здоров’я та відмінне самопочуття завжди буде вашим супутником у самовідданій боротьбі з різними недугами, а професійний досвід та вміння ніколи не покидають вас у критичних ситуаціях. Віримо у вас, підтримуємо і вболіваємо за ваш успіх і у спорті, і в житті!

З повагою,

Михайло Павліш