Свято мужніх та відважних

Дата: 17.09.2021 17:19

Фото без опису  17 вересня у виставковому залі районного будинку культури представники влади та громадськості вшанували працівників Державної пожежно-рятувальної служби Скадовського району, які надійно стоять на сторожі життя й безпеки громадян, захищають природні багатства та матеріальні цінності.

У вітальному слові, зверненому з нагоди професійного свята до відважних та мужніх представників рятувальної служби, голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш підкреслив : рятівники та пожежники надійно та цілодобово забезпечують захист  життя людей,  безпеку і спокій у наших містах та селах, підтримують постійну готовність допомогти усім, хто цього потребує. На знак  вдячності і поваги голова райдержадміністрації вручив кращим рятувальникам району Почесні грамоти.