Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Профілактика виробничого травматизму

Дата: 16.09.2021 18:33
Кількість переглядів: 421

     Протягом  серпня 2021 року до Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області  не  надходили екстрені повідомлення від  медичних закладів про гострі профзахворювання на COVID-19 медичних працівників та  повідомлення від підприємств страхувальників  про нещасні випадки, 

       В зазначений період  страховим експертом з охорони праці прийнято участь в комісіях з розслідування  4  гострих профзахворювань на COVID-19 медичних працівників КНП «Скадовська ЦМЛ», з яких 2 гострих профзахворювання визнано комісією  пов'язаними з виробництвом (Лавренкова І.В. та Піскова І.І) та  2 гострих профзахворювання не пов'язані з виробництвом (Ботнар І.С. та  Дьячкова Н.М.). Одне гостре  профзахворювання на COVID-19 медичного працівника КНП «Каланчацький ЦПМСД» Мосіна Л.П. знаходяться в стадії розслідування. 

      У порівнянні з відповідним періодом минулого року відбулося зменшення на 1 випадок гострого профзахворювання на COVID-19 медичних працівників та   відсутні нещасні випадки пов'язані з виробництвом.

      Для вивчення стану умов і безпеки праці на підприємствах, установах та організаціях району страховим експертом з охорони праці відділення була організована  і проведена  відповідно до затвердженого плану робіт   планова   перевірка в «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку ім. Ю.О.Гагаріна Херсонської ООППДУУ». В ході якої були виявлені  18 порушень нормативно - правових актів з охорони праці.

       Страховим експертом з охорони праці спільно з керівниками,  службами охорони праці та іншими  відповідальними спеціалістами підприємств  були організовані і проведені 2  наради в  Приватному підприємстві «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Романтик"  та «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку ім. Ю.О.Гагаріна Херсонської ООППДУУ».

       З метою запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим видам загрози здоров’ю працюючих, страховим експертом з охорони праці відділення надано 21 консультацію з питань дотримання вимог Законів України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування України»,  «Про охорону праці», «Положення про порядок розслідування і ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві». Також, службам охорони праці та відповідальним особам з охорони праці на 2 підприємствах, надана методична допомога по доопрацюванню СУОП, а саме: розроблення  положень про службу охорони праці, порядку проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, програм навчання та стажування працівників, інструкцій з охорони праці по професіям, розробленню колективних,  комплексних та профілактичних заходів. Внесені пропозиції по проведенню атестації робочих місць за умовами праці, проведення медичних оглядів, забезпечення працівників ЗІЗ та інше. Під час проведення таких заходів було розповсюджено 28 одиниць нормативно – правових  актів  з охорони праці.

         Страховим експертом з охорони праці  відділення  прийнято участь у засіданні 6 комісій  КП «Водне господарство» з навчання та перевірки знань з питань охорони праці 22 працівників зайнятих на роботах з підвищеної небезпеки.  Також прийнято  участь в засіданні 2  комісій з охорони праці  в КНП«Скадовська ЦМЛ"  та  КНП «Каланчацький ЦПМСД»  з  проведення профілактичної роботи  по  попередженню гострих професійних захворювань медичних працівників  на  COVID -19. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора