Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 15.09.2021 11:23
Кількість переглядів: 354

Фото без опису  Станом на 09.00 годину 15 вересня 2021 року в районі всього з початку пандемії інфіковано 1801 особа.

 З початку 2021 року на COVID-19 інфіковано 1316 осіб. За минулу добу у районі виявлено 29 осіб хворих на COVID-19  (за старим адмінустроєм: Голопристанський район – 16, Каланчацький – 9 (1 дитина), Скадовський – 4 (2 дітей ) .

1207 осіб побороли недугу. 

У 2021 році 51 особа померла. З початку пандемії померло 65 осіб.

Станом на 15.09.2021 на стаціонарному лікуванні перебуває 17 хворих з діагнозом COVID-19 (9 важкі, 8 середні):

Скадовський район:

-    1 жінка, 1 чоловік (м. Скадовськ)

-    1 жінка (с. Гостроподолянське)

-    1 жінка (с. Новомиколаївка)

-    1 чоловік, 1 жінка  (с. Ульянівка)

-    1 жінка, 1 чоловік (смт Лазурне)

-    2 жінки (с. Олександрівка)

-    1 чоловік (с. Володимирівка)

-    1 жінка (с. Миколаївка)

            Каланчацька територіальна громада:

-    1 чоловік (с. Новокиївка)

-    1 жінка, 1 чоловік (с. Хорли)

-    1 жінка (с. Гаврилівка)

-    1 жінка (с. Роздольне)

            За минулу добу госпіталізованих (підтверджених) 2 особи, виписаних 3 особи, померлих не було.

Станом на 15.09.2021  на стаціонарному лікуванні в КНП «Скадовська ЦМЛ» перебуває 6 хворих з пневмонією – 4 дітей, 2 дорослих  (середні).

Під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 20 осіб  з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 107 контактних осіб

У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 17 хворих з діагнозом COVID-19, відібрано 9 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанська районна лікарня» на лікувані перебуває 9 осіб, було відібрано 5 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 39 осіб хворих на COVID-19 та 86 контактних осіб. Відібрано 25 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 46 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 97 контактних осіб. Відібрано 5 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Бехтерського центру первинної медико-санітарної допомоги» відібрано 1 зразок біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР. На амбулаторному лікуванні перебуває 5 з діагнозом COVID-19.

З початку пандемії зареєстровано 16 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна міська лікарня», з них: 3 лікаря, 11 середнього медичного персоналу та 1 молодшого медичного персоналу 1 рентгенлаборант.

У 2021 році захворіли 8 медичних працівників.

15 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,  1 – помер. По 11 випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення, який займався лікуванням хворих на COVID-19, 4 випадки – не пов’язані з виробництвом, 12 випадків (1 – сестра медична інфекційного відділення, 5 сестер медичних терапевтичного відділення, 1 - рентгенлаборант, 1 - лікар-анестезіолог(помер), 1 - сестра медична педіатричного відділення, 1 – медична сестра відділення анестезіології та реанімації, 1 – сестра медична перев’язувальна хірургічного відділення, 1 – молодша медична сестра відділення анестезіології та реанімації) – пов’язані з виробництвом. По всім випадкам завершені розслідування по професійному захворюванню, матеріали розслідування передані в Держпрацю та Фонд соціального страхування.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» з початку пандемії зареєстровано 21 захворілих на COVID-19 медичних працівників, з них: 3 лікаря, 14 середнього медичного персоналу та 4 молодшого медичного персоналу. У 2021 році захворіли  3 медичних працівників.

За даними «Каланчацького центру первинної медико-санітарної допомоги» з початку  пандемії зареєстровано 5 медичних працівників, що захворіли на COVID-19, з них: 3 лікаря,  1  середній медичний персонал та 1 молодший медичний персонал.

Всі зазначені медичні працівники вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків. У 2020 році на 1 випадок складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника Малокопанівської ЛА який займався лікуванням хворих на COVID-19, 1- пов'язаний з виробництвом.

            Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

                     Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора