Вболіваємо за наших держслужбовців-спортсменів

Дата: 11.09.2021 12:50

10 вересня на базі Дитячого закладу оздоровлення і відпочинку ім. Ю.О.Гагаріна Херсонської обласної організації профспілки державних установ України відбулося урочисте відкриття обласної Спартакіади серед збірних команд державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, які шанують активне дозвілля та готові докласти зусиль у відстоюванні спортивної честі своєї установи.

Змагання проводяться з таких видів спорту, як футзал, волейбол, шашки, шахи, настільний теніс. Серед учасників змагань – представницька команда Скадовської районної державної адміністрації, яку очолює голова РДА Михайло Павліш. Скадовські держслужбовці виборюватимуть першість серед колег з інших районів за шахівницею, на футбольному та волейбольному майданчику, та на тенісному корті.  Підтримують команду численні вболівальники. Успіху та перемог! Наші – найкращі!