Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Працювати з перспективою

Дата: 05.09.2021 14:39
Кількість переглядів: 341

Фото без опису   5 вересня у нашій країні відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі приватної ініціативи у формуванні, становленні і розвитку вітчизняної економіки. 

  Без діяльності підприємців сьогодні важко уявити існування нашого суспільства. Це свято для людей, що звикли самостійно приймати важливі та відповідальні рішення. В їх активі - актуальні програми і проекти, новітні  ініціативи. Підприємці  не тільки створюють власну справу та беруть на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок різноманітні товари.

Усе це здобуло нашим підприємцям заслужене визнання, повагу та авторитет. У цьому переконує той факт, що енергійні та ініціативні підприємці Скадовського району пропонують все більше послуг у сфері туризму, оздоровлення, реклами, транспорту, виробництва товарів народного споживання, всього, що потрібно людям.

Тож нехай для тих, хто обрав шлях підприємця, усі  задуми будуть успішними, а бізнес – стабільним і процвітаючим! Нехай плідна праця завжди буде запорукою добробуту  на благо і процвітання незалежної України, та щастя і благополуччя кожної родини!

 

З повагою,

голова районної державної адміністрації                                     Михайло Павліш


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора