Вдалого старту, спартакіада!

Дата: 27.08.2021 15:44

Фото без опису27 серпня на Соборній площі районного центру відбулося урочисте відкриття  фіналу Всеукраїнських спортивних змагань серед команд сільських та селищних територіальних громад, яке щороку проводить Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос». За традицією, кожну команду дорогих гостей зустрічали запашним скадовським караваєм.

Фото без описуКращих представників сільського аматорського спорту з усіх областей України вітали перший заступник голови Херсонської ОДА Андрій Шибаєв та голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш, який зазначив: наш сонячний Скадовськ ніби символічно приймає естафету Олімпіади в Токіо, сповідуючи знамените гасло: «Швидше, вище, сильніше!» Кожен спортсмен прагне до перемоги - тож нехай переможе чесне суперництво. Успіхів спортсменам також побажали голова районної ради Віталій Соловйов та заступник міського голови Олександр Грищенко.

Відкриваючи змагання, голова ГО «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» Олександр Мендусь та заступник голови Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад Тарас Добрівський підкреслили, що Скадовський район  сьогодні зміцнює свою славу не лише як відомої оздоровниці, але й як масштабної спортивної арени.  Тут відбуваються престижні змагання, множаться рекорди і ростуть нові чемпіони.