Вшановуємо священний символ держави

Дата: 23.08.2021 15:03

Фото без опису Урочисто і хвилююче відбулось у Скадовську вшанування Дня Державного Прапора України.

У наш час це свято, що відзначається 23 серпня, напередодні Дня незалежності, наповнилось новим змістом. Адже символ держави сьогодні пройшов випробування вогнем, він окроплений кров’ю захисників Вітчизни і сльозами матерів, що втратили своїх синів на полі бою. Тому громадськість, що зібралася на Соборній площі райцентру, з особливим почуттям гордості зустрічала священні бойові прапори, які принесли на свято колишні бійці, їх діти та бойові побратими, та низько вклонилась матерям полеглих Воїнів Світла, що зібрались у ці святкові дні у Скадовську з усієї України.

З словами вітання до присутніх звернувся голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш. Він зазначив: кожен українець у ці дні немовби складає присягу на вірність Вітчизні, аби бути гідним пам’яті її героїв. Тому наша Вітчизна – незламна і непереможна. Голова райдержадміністрації вручив Почесні грамоти представникам громадських організацій, активістам, волонтерам. Разом з очільниками району і міста М.Павліш поклав квіти до могил загиблих українських воїнів на Алеї героїв, до символічного місця шани полеглих за Незалежність, та до пам’ятника Т.Г.Шевченку.