У Скадовську стартував ХYIII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль “Чорноморські ігри»

Дата: 21.08.2021 15:12

Фото без опису Радісними вигуками та дзвінкими голосами вітали глядачі та учасники відкриття улюбленого свята дітей - ХYIII Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю “Чорноморські ігри».

Скадовськ знову покликав у свої обійми талановиту молодь з усієї України, і поки триватиме фестиваль, серця юних запалюватимуть веселощі, дружнє спілкування, світлі враження, а над гостинним узбережжям Чорного моря будуть линути нові чудові мелодії.

Про це сказав на церемонії відкриття голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш. Він наголосив: дитячий фестиваль «Чорноморські ігри» - це зустріч давніх друзів, глядачів, музикантів та виконавців, які з радістю кличуть у своє коло всіх, хто піснею хоче уславити свій край, хто відчуває спрагу до творчого пошуку. Зірки, що сяють у фестивальному небі, надихають і окрилюють тих, хто вперше ступає на велику сцену. Тож почати творчий шлях у Скадовську – це добрий знак! Нехай так залишається і надалі!