Обстеження закладів розміщення учасників та гостей Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри» у 2021 році

Дата: 17.08.2021 16:51

Фото без опису16 та 17 серпня 2021 року робочою групою з питань обстеження закладів розміщення учасників та гостей Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри» у 2021 році  під головуванням Світлани Покутньої, за участю спеціалістів районної державної адміністрації, начальника Скадовського  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Олександра Захарченка, заступника начальника – начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Скадовського районного Управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Херсонській       області   Сергія Бойченка     проведено обстеження суб’єктів господарювання, які проводять діяльність в місцях розміщення  учасників та гостей Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри» у місті Скадовськ, а саме:  готель «Адмірал», готель «Затишний», готель «Блек Сі», готель «Аркадія»,  готель «Моресон», готель «Лотос»,  готель «Амалія»,  готель «Азалія», готель «Амелія»,  готель «Лагуна», приватна садиба «Корнелія», готель «Ревьєра».

В результаті проведеного обстеження встановлено, що стан зазначених закладів задовільний.   Суб'єктам господарювання доведено Постанову КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  та  Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Рекомендовано  суб'єктам господарювання  звернутись до Скадовської територіальної громади щодо перереїстрації дозвільних документів.  З метою забезпечення дотримання податкового та трудового законодавства легалізувати працю найманих працівників.         Зареєструвати декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.