Робота з перевірки офіційної реєстрації осіб як суб’єктів господарювання триває

Дата: 12.08.2021 16:48

12 серпня 2021 року робочою групою з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат за участю начальника Скадовської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Херсонській області Уляни Москалик та представника Скадовського районного відділу поліції ГУНП в Херсонській області здійснено виїзд до с.Олександрівка, с.Малоолександрівка та с.Грушівка Скадовського району.

Під час рейду проведено обстеження однієї юридичної особи та двох фізичних осіб-підприємців в яких перевірено легальність використання найманої праці.

З метою забезпечення дотримання податкового та трудового законодавства сільгоспвиробниками: як юридичними особами, підприємцями, так і громадянами, які одноосібно обробляють значні площі земельних ділянок для отримання доходу. Під час рейду проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота, в ході якої виявлено 5  фізичних осіб, які здійснювали вирощування сільськогосподарської продукції з подальшою її реалізацією без державної реєстрації. Представниками Скадовської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Херсонській області даним особам надано роз’яснення норми діючого законодавства та рекомендовано зареєструватися, як суб’єкти господарювання.

Нагадуємо, що відповідні рейди проводяться з метою уникнення зловживань і ухилення від оподаткування.