Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району станом на 12.08.21

Дата: 12.08.2021 15:04
Кількість переглядів: 471

Фото без опису В районі за минулу добу виявлено 4  особи хворих на COVID-19 .

 На стаціонарному лікуванні у КНП «Скадовська центральна міська лікарня» перебуває 6 хворих з діагнозом COVID-19. Під наглядом закладу на амбулаторному лікуванні перебуває 14 осіб  з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 11 контактних осіб.  Було відібрано 6  зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У КНП «Голопристанська районна лікарня» на лікуванні перебуває 3 особи, було відібрано 8  зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР. Під наглядом закладу на амбулаторному лікуванні перебуває 9 осіб хворих на COVID-19 та 9 контактних осіб. Відібрано 8 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією КНП «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 10 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 18 контактних особи. Відібрано 10 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією КНП «Бехтерського центру первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 1 хворий, з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19, відсутні.  Відібрано 2 зразок біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

На сьогоднішній день забезпечення пацієнтів киснем відбувається за рахунок власних кисневих станцій КНП «Голопристанська районна лікарня» та «Скадовська центральна міська лікарня».

            Просимо всіх  відповідально ставитись до власного здоров’я та здоров’я  близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

                     Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора