Скадовськ без ковіду

Дата: 02.08.2021 16:52

Вакцинація – важлива складова нашого сьогоднішнього життя. Адже йдеться про захист від небезпечної хвороби не лише себе, а й близьких.

Зрештою, вакцинація – це турбота про всіх і кожного. Тому до забезпечення своєчасного щеплення сьогодні прагнуть не лише медики, а й широка громадськість. Днями у Скадовську створено ініціативну групу «Скадовськ без ковіду», яка поширює інформацію про кампанію вакцинації в районі, стежить за організацією та перебігом профілактичних заходів у населених пунктах об’єднаних територіальних громад та спонукає людей невідкладно відвідати пункти щеплень та центри вакцинації. Ці добрі наміри підтримують і скадовські підприємці. Зокрема, з метою заохочення широкої медичної профілактики керівництво популярного закладу  дозвілля «Скадовський  дельфінарій» прийняло рішення надати 20 сертифікатів для перегляду своєї вистави. Спеціальні квитки отримають ті громадяни, що пройдуть щеплення у центрах вакцинації  у Скадовську та Голій Пристані. Їх буде вручено кожному 500-му вакцинованому, який, до того ж, зможе запросити до дельфінарію ще й одного супутника з числа рідних, близьких та друзів.