Делегація з Херсонщини долучилася до щоденного церемоніалу вшанування пам’яті загиблих захисників України

Дата: 30.07.2021 12:00

30 липня у Меморіальному комплексі Генерального штабу Збройних сил України делегація з Херсонщини долучилася до щоденного церемоніалу вшанування пам’яті загиблих захисників України.

Представники виконавчої влади області хвилиною мовчання та покладанням квітів до Стели Пам’яті вшанували пам’ять захисників України, українських миротворців, що загинули під час виконання миротворчих місій. У акції взяв участь голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш.  Щоденний поминальний ритуал у Меморіалі здійснюється ударами дзвону, кількість яких залежить від кількості героїв, полеглих у цей день за Україну. Світла пам'ять та шана полеглим Героям!