Чемпіонат України з пляжного гандболу у Скадовську

Дата: 29.07.2021 20:33

Фото без опису   29 липня на спортивному майданчику  пансіонату «Енергія» стартував турнір чемпіонату України з пляжного гандболу.

У його змаганнях візьмуть участь юнаки та дівчата 2008-2009 року народження. Цього року за призи змагатимуться аж 24 команди юних гандболістів з усіх куточків України – з Кривого Рогу, Києва, Херсона, Ужгорода, з Харківщини і Сумщини.

Фото без опису

Учасників змагань привітав заступник голови Скадовської районної державної адміністрації Павло Потоцький. Він наголосив - пляжний гандбол сьогодні набуває неабиякої популярності серед молоді, як особливий літній вид спорту на відкритому повітрі. Тому цей турнір по праву можна вважати святом біля моря, де усіх учасників змагань чекають незабутні враження, а переможців – гарячі оплески вболівальників. Окрема подяка адресована працівникам пансіонату «Енергія» на чолі з директором Анатолієм Керекелицею, які доклали зусиль для гостинної зустрічі юних гандболістів.

Фото без опису