Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ВАКЦИНАЦІЯ – НАДІЙНИЙ ЗАПОБІЖНИК ВАЖКОМУ ПЕРЕБІГУ ХВОРОБИ!

Дата: 29.07.2021 20:30
Кількість переглядів: 524

Фото без опису   Щеплюватись чи ні? З цим питанням ми звернулись до лікаря, який 45 років пропрацював в інфекційному відділенні районної лікарні Скадовського району, був його завідувачем, а також 6 років займав посаду головного лікаря Скадовського територіально-медичного об’єднання – Ващенка Володимира Васильовича.

            Можу сказати Вам з власного досвіду, що я особисто перехворів на цю недугу, але незважаючи на те, що в моєму організмі були антитіла до цього вірусу, я як фахівець у цій галузі, не знаю більш дієвого захисту, ніж вакцинація, тому вже двічі вакцинувався.

            Тим паче, що цей вірус не збирається відступати: якщо за весь 2020 рік в Скадовському районі було інфіковано близько 500 осіб, то вже в цьому році, за 7 місяців в нашому районі захворіло більше 1100 осіб, значно зросла і смертність від небезпечного вірусу: 58 осіб від початку пандемії, з них 44 вже цього року.

Вкотре наголошую, що вакцинація є єдиним надійним безпечним шляхом подолання пандемії взагалі й більш надійним захистом від захворювання конкретної людини без шкоди для здоров’я.

            Навіть ті, хто перехворів, даремно думають що у них добрий імунітет. Так, дійсно, після хвороби імунітет може зберігатися 6-8 місяців, а у декого 1-3 місяці, і саме вакцинація допоможе перенести захворювання, а також повторне захворювання набагато  легше.

Вважаю, що тільки піднявши масовий імунітет за допомогою вакцинації, ми зможемо повернутись до звичного життя!

            Від районної державної адміністрації додамо, що за інформацією головного державного санітарного лікаря Херсонської області Юрія Ромаскевича, в Херсонській області відбувається зростання рівня госпіталізації осіб, захворівших на коронавірус.          Зокрема, Юрій Ромаскевич звернув увагу, що під час 1-2 хвилі захворювання кисню потребували 70 відсотків госпіталізованих осіб, то зараз – 90 відсотків. Зросла також необхідна кількість, так званого, потокового кисню, якщо раніше людина потребувала 10-15 літрів цього кисню на хвилину, то зараз – 40-60 літрів, оскільки перебіг хвороби значно важчий. Збільшилась уразливість на захворювання молодих людей віком до 35 років та дітей.

Вакцинація залишається найважливішим інструментом запобігання нових захворювань і смертей., а також боротьби з пандемією.  

Пам’ятайте, що щеплення проти COVID-19 ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби і рятують життя!

            Нагадуємо, що Ви можете вакцинуватись у ЦЕНТРАХ вакцинації:

м. Скадовськ, вул. Сергіївська, 20 (приміщення ЦПМСД- колишня поліклініка)

(05537) 5-24-40; 0500122708.

         м. Гола Пристань, вул. Ларіонова, 23

(066) 92-58-679; (0553) 97-86-60

без вихідних, з 10:00 до 17:00 год.

 

ЩЕПЛЕННЯ БЕЗОПЛАТНЕ

та здійснюється під наглядом лікарів.

При собі обов’язково мати паспорт та ідентифікаційний номер (РНОКПГ).

 

Будьте здорові. Бережіть себе та рідних! Вакцинуйтесь!

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора