Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 26.07.2021 16:18
Кількість переглядів: 324

Фото без опису Станом на 09.00 годину 26 липня 2021 року в районі всього з початку пандемії інфіковано 1597 осіб.

 З початку 2021 року на COVID-19 інфіковано 1119 осіб. За вихідні виявлено 14 осіб хворих на COVID-19 з них 2 дитини.

1099 осіб побороли недугу.

У 2021 році 44 особи померли. З початку пандемії померло 58 осіб.

Під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 6 осіб  з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 11 контактних осіб.  Було відібрано 4  зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 5 хворих з діагнозом COVID-19 (3 важкі, 2 середні). Відібрано 5 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

 У комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанська районна лікарня» на лікувані перебуває 1 особа, було відібрано 6 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

 За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному  лікуванні перебуває 2 особи хворих на COVID-19 та 4 контактні осіби. Відібрано 11 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 11 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 32 контактні особи. Відібрано 3 зразки біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Бехтерського центру первинної медико-санітарної допомоги» хворі, з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19, відсутні.  Відібрано 4 зразки біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

З початку пандемії зареєстровано 16 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна міська лікарня», з них: 3 лікаря, 11 середнього медичного персоналу та 1 молодшого медичного персоналу 1 рентгенлаборант.

У 2021 році захворіли 8 медичних працівників.

15 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,  1 – помер. По 11 випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення, який займався лікуванням хворих на COVID-19, 2 випадки – не пов’язані з виробництвом, 8 випадків (4 сестри медичні терапевтичного відділення та 1 рентгенлаборант, 1 - лікар-анестезіолог(помер), 1- сестра медична анестезистка, 1 - сестра медична педіатричного відділення) – пов’язані з виробництвом. На розгляді Фонду соціального страхування України знаходяться 2 випадки - сестра медична терапевтичного відділення та фельдшер приймального відділення.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» з початку пандемії зареєстровано 21 захворілих на COVID-19 медичних працівників, з них: 3 лікаря, 14 середнього медичного персоналу та 4 молодшого медичного персоналу. У 2021 році захворіли  3 медичних працівників.

За даними «Каланчацького центру первинної медико-санітарної допомоги» з початку  пандемії зареєстровано 5 медичних працівників, що захворіли на COVID-19, з них: 3 лікаря,  1  середній медичний персонал та 1 молодший медичний персонал.

 Всі зазначені медичні працівники вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків. У 2020 році на 1 випадок складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника Малокопанівської ЛА який займався лікуванням хворих на COVID-19, 1- пов'язаний з виробництвом.

            Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора