Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 16.07.2021 14:05
Кількість переглядів: 331

Фото без опису Станом на 09.00 годину 16 липня 2021 року в районі всього з початку пандемії інфіковані 1567 особи.

 З початку 2021 року на COVID-19 інфіковано 1091 особа. За минулу добу виявлено 2 особи хворих на COVID-19 .

1089 особи побороли недуг.

У 2021 році 44 особи померли. З початку пандемії померли 58 осіб.

Під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 4 особи  з позитивним результатом РНК-вірусу COVID-19 та 6 контактних осіб.  Було відібрано 3 зразки біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР

У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 3 особи, хворих на COVID-19, із них:

Скадовський район:

-    2 жінки, 1 чоловік (с. Новомиколаївка)

             У комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанська районна лікарня» було відібрано 1 зразок біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР. Хворі на COVID-19 відсутні.

 За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному  лікуванні перебуває 1  хворий на COVID-19 та 2 контактні особи. Відібрано 4 зразки біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 2 особи з позитивним результатом РНК-вірусу COVID-19 та 21 контактна особа. Відібрано 4  зразки біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Бехтерського центру первинної медико-санітарної допомоги» хворі з позитивним результатом РНК-вірусу COVID-19 відсутні.  Відібрано 2 зразки біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

З початку пандемії зареєстровано 16 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна міська лікарня», з них: 3 лікаря, 11 середнього медичного персоналу та 1 молодшого медичного персоналу 1 рентгенлаборант.

У 2021 році захворіли 8 медичних працівників.

15 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,  1 – помер. По 11 випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення, який займався лікуванням хворих на COVID-19, 2 випадки – не пов’язані з виробництвом, 8 випадків (4 сестри медичні терапевтичного відділення та 1 рентгенлаборант, 1 - лікар-анестезіолог(помер), 1- сестра медична анестезистка, 1 - сестра медична педіатричного відділення) – пов’язані з виробництвом. На розгляді Фонду соціального страхування України знаходяться 2 випадки - сестра медична терапевтичного відділення та фельдшер приймального відділення.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» з початку пандемії зареєстровано 21 захворілих на COVID-19 медичних працівників, з них: 3 лікаря, 14 середнього медичного персоналу та 4 молодшого медичного персоналу. У 2021 році захворіли  3 медичних працівників.

За даними «Каланчацького центру первинної медико-санітарної допомоги» з початку  пандемії зареєстровано 5 медичних працівників, що захворіли на COVID-19, з них: 3 лікаря,  1  середній медичний персонал та 1 молодший медичний персонал.

 Всі зазначені медичні працівники вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків. У 2020 році на 1 випадок складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника Малокопанівської ЛА який займався лікуванням хворих на COVID-19, 1- пов'язаний з виробництвом.

            Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора