Легалізація найманої праці під час курортно-туристичного сезону триває

Дата: 09.07.2021 15:53

Фото без опису 09 липня 2021 року робочою групою з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат на території міста Скадовськ проведено рейд на території ринку в смт Лазурне.

В ході якого здійснено обстеження 64 суб’єктів господарювання які використовують працю 59 найманих працівників, в тому числі 18 студентів Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства» які проходять виробничу практику. Виявлено 7 фізичних осіб-підприємців яким надано десятиденний термін для оформлення найманих працівників.

Фото без опису

Головною метою проведення даних рейдів є формування економічної свідомості та податкової культури громадян, повноти і своєчасності сплати до держави податків, зборів та інших обов’язкових платежів, знання своїх прав, виконання своїх обов’язків платниками податків. Проте нажаль не всі розуміють податкову культуру, тому під час проведення обстежень покидають об’єкти здійснення діяльності, помилково вважаючи, що таким чином уникнуть оподаткування.

Фото без опису