З Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Днем працівників морського та річкового флоту

Дата: 04.07.2021 11:43

Фото без опису  Славні морські традиції та найкращі риси характеру народжуються на флоті, роками міцніють і примножуються.

Відважність, витримка, відданість справі, трудова доблесть і взаємовиручка, готовність захистити національні інтереси держави – саме ці якості найбільше притаманні українським морякам, які своєю самовідданою працею приносять вагомий внесок у розбудову сучасного флоту, примножують кращі традиції українського судноплавства та сприяють зміцненню авторитету нашої країни.

Щиро вітаю військових моряків, які забезпечують обороноздатність країни, та мужніх і хоробрих підкорювачів водної стихії з професійним святом!

Зичу вам міцного здоров'я,  благополуччя, добробуту та віри у власні сили.

Хай і надалі буде плідною ваша нелегка, але така необхідна Україні праця, ніколи не вичерпується енергія творчих пошуків для здобутків і перемог, а родинне щастя, теплота і повага людська зігріває вас та надихає на добрі справи.

Нехай попутний вітер сприяє новим звершенням, а шторми не завадять втілити в життя найсміливіші плани.

Традиційних вам сім футів під кілем!

Голова районної

державної адміністрації                                              Михайло ПАВЛІШ