Чергове засідання тимчасової комісії з питань заборгованості заробітної плати

Дата: 02.07.2021 08:53

Фото без опису 01 липня 2021 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Світлани Покутньої, за участю представників структурних підрозділів РДА, директора Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Катерини Андрющенко, начальника відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Олени Кожуковської, начальника Скадовської державної податкової інспекції Головного управління Державної податкової служби у Херсонській області, Автономній республіці Крим та м.Севастополі Уляни Москалик, голови Каланчацької селищної ради Світлани Фоміної, заступника голови Скадовської територіальної громади Дмитра Афанасіаді проведено чергове засідання, де було розглянуто шляхи усунення заборгованості по заробітній платі перед працівниками підприємств району.

Заслухано в.о. директора Південної державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту водних проблем і меліорації НААНУ Володимира Лимаря, який розповів, що заборгованість виникла у 2019 році перед 4 працівниками на суму 59,9 тис.грн, та пообіцяв, що після продажу насіння до 01 жовтня 2021 року  заборгованість  буде погашено в повному обсязі. Керівник Каланчацького  комунального унітарного підприємства «Джерело» Каланчацької селищної ради Андрій Чернов повідомив, що станом на 01 лютого 2021 року у підприємства була заборгованість  у сумі 1300,0 тис.грн, на 01 червня сума зменшилась до 420,9 тис.грн. Підприємство за підтримки голови Каланчацької територіальної громади планує до кінця поточного року погасити борги перед 23 працівниками. Головний бухгалтер Комунального підприємства «Очисні споруди» Скадовської міської ради Світлана Борисова розповіла про тяжке становище підприємства, люди не спроможні своєчасно сплачувати комунальні внески, тому підприємство борг на суму 413,4 тис.грн за квітень у червні місяці 2021 року погасило заборгованість перед 57 працівниками, але станом на 01 липня поточного року виникла заборгованість за травень місяць на суму 401,0 тис.грн. Без підтримки Скадовської територіальної громади підприємство не зможе закрити усі борги, які щомісячно будуть рости. Було розглянуто  причини виникнення заборгованості заробітної плати, для недопущення її в подальшому. С. Покутня наголосила:  це  питання перебуває на щоденному контролі районної державної адміністрації.