В Скадовському районі продовжується робота з легалізації найманої праці

Дата: 01.07.2021 11:27

Фото без опису Триває діяльність робочої групи з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат.

Так, 30 червня 2021 року проведено рейд на території міста Скадовськ, під час якого обстежено 46 суб’єктів господарської діяльності, які використовують працю 27 найманих працівників. Двом фізичним особам-підприємцям було надано десятиденний термін для належного оформлення найманих працівників у відповідності до чинного законодавства.

Знову звертаємо увагу роботодавців на те, що за порушення законодавства про працю юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність.