Легалізація найманої праці на контролі влади!

Дата: 24.06.2021 17:11

Фото без опису  24 червня 2021 року робочою групою з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат на території міста Скадовськ проведено рейд, в ході якого здійснено обстеження 45 суб’єктів господарювання які використовують працю 38 найманих працівників.

Шістьом роботодавцям зроблено зауваження щодо необхідності наявності на робочому місці документів, які підтверджують легальність використання найманої праці.

Також, під час рейду було встановлено одну особу, що здійснювала діяльність без державної реєстрації. Даній особі надано десятиденний термін для оформлення господарської діяльності.

Робота в даному напрямку триває.