Привітання голови районної державної адміністрації Михайла Павліша з Днем державної служби

Дата: 23.06.2021 09:34

Фото без опису  Шановні державні службовці!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Державної служби!

Вірно, чесно та шляхетно служити своєму народові та державі в ім'я її процвітання, у всі часи було почесним обов'язком. Від ефективності інституту державної служби, відповідальності кожного з нас залежить успішність держави в цілому. Саме тому, суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання і чекає компетентності та ініціативи.

Запорукою успішного виконання намічених цілей є саме професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які служитимуть на користь людям.

Тож, нехай прийняті рішення будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Бажаю всім міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків задля великого майбутнього України.

Нехай людська шана й довіра стануть гідним орієнтиром у щоденній роботі.

Голова районної

державної адміністрації                                             Михайло ПАВЛІШ