Привітання очільника району з Днем Святої Трійці

Дата: 20.06.2021 07:21

Фото без опису            Шановні жителі Скадовщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з величніших християнських свят – Дня Святої Трійці, що відзначається на п'ятидесятий день після Великодня.

Це свято символізує триєдину Божу сутність і несе в собі особливий глибокий духовний зміст – оновлення світу, розквіт життєвих сил, примножує прагнення жити в мирі та творити добро. А людські серця наповнює теплом, любов’ю та щирістю.

В цей благодатний день зичу вам добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Нехай Господь допоможе вам у здійсненні світлих задумів та захистить від життєвих негараздів. Здоров'я всім, злагоди в міцних родинах, а нашій Україні — єдності, миру і розквіту!

Голова районної

державної адміністрації                                             Михайло ПАВЛІШ