У місті Скадовськ відкрито центр масової вакцинації населення від COVID -19

Дата: 19.06.2021 17:17
Кількість переглядів: 2060

Фото без опису  19 червня у місті Скадовськ на базі Скадовського ліцею «Академія творчості», за адресою: м. Скадовськ, вул. Покровська, 7А, розпочав свою роботу центр вакцинації населення від COVID -19.

Щеплення здійснюється з 9.00 до 16.00 години вакциною «CORONA VAC». Це інактивована вакцина проти COVID-19 китайської біофармацевтичної компанії Sinovac Biotech.

Для отримання щеплення необхідно мати паспорт громадянина України, ID - картку, ідентифікаційний код або копії документів. Запис на щеплення здійснюється через сімейного лікаря та за номером телефону (05537)5 23 00. Також запис на вакцинацію здійснюється через онлайн-сервіс державних послуг "Дія". Усі щеплення є добровільними та безоплатними.

Зазначимо, що вакцинація – це дієвий спосіб знизити захворюваність і смертність від коронавірусної хвороби в Україні та подолати пандемію.