Привітання з Днем фермера

Дата: 18.06.2021 16:40

Фото без опису                            Шановні фермери!

Щиро вітаю Вас та Ваші родини з професійним святом!

Ваша праця в усі часи була і залишається нелегкою, напруженою, сповненою складнощів, яка триває практично без свят і вихідних, але такою важливою та потрібною для добробуту та благополуччя нашої країни.

І тільки завдяки вашим знанням, наполегливості і невтомній діяльності, розвивається сільське господарство, яке є найважливішою складовою економіки країни, живе українське село і наша держава.

Попри всі негаразди, ви продовжуєте виробляти якісну сільськогосподарську продукцію, наповнювати бюджет держави та місцеві бюджети, підтримувати соціальну сферу на селі та зберігати кращі українські хліборобські традиції.

То ж у день вашого професійного свята, яке об'єднує всіх, хто любить рідну землю і працює на її благо, зичу вам міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, творчої наснаги та мудрих рішень задля розвитку! Бажаю родючих чорноземів, гарних врожаїв, надійних партнерів по бізнесу та стабільності у роботі!

Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі!

Голова районної

державної адміністрації                                    Михайло ПАВЛІШ