УВАГА! У м. Скадовськ працює центр вакцинації від СOVID-19

Дата: 16.06.2021 13:56

Фото без опису  У зв’язку з поширенням захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19 та з метою запобігання захворюваності, в  місті працює центр вакцинації від СOVID-19. Щеплення здійснюється вакциною «CORONA VAC»

щосуботи з 09.00 до 16.00

на базі Скадовського ліцею »Академія творчості» за адресою:м. Скадовськ, вул. Покровська, 7а 1 поверх.     Вакцинація відбувається з дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог.

Для отримання щеплення необхідно мати паспорт громадянина України, ID-картку, ідентифікаційний код або копії документів.

Запис на щеплення здійснюється через сімейного лікаря та за номером телефону (05537) 5 23 00 та 095 101 14 10 ( писати на Viber, WhatsApp, Telegram - ПІБ, дату народження, домашню адресу та прізвище сімейного лікаря, з яким підписано декларацію).

Також запис на вакцинацію здійснюється через онлайн - сервіс державних послуг «Дія».

Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної  хвороби!