Урочисте відкриття Чемпіонату України з гандболу!

Дата: 11.06.2021 15:48

Фото без опису З 11 по 13 червня 2021 року в м.Скадовськ на стадіоні пансіонату "Енергія" будуть проходити змагання Чемпіонату України з пляжного гандболу серед юнаків та дівчат 2006-2007 р.н., на цей час наше місто перетвориться на столицю пляжного гандболу серед юнаків.

Урочисте відкриття даних змагань відбулося 11 червня 2021 року, серед почесних гостей були присутні начальник Херсонського відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юрій Кан, головний тренер збірної України з пляжного гандболу, головний суддя змагань Валентин Вакула, перший заступник голови районної державної адміністрації Світлана Покутня, які привітали присутніх та учасників змагань з цим святом спорту.

Урочисто підняти прапор України було доручено капітанам команд, які з'їхались до Скадовська з різних куточків України аби позмагатися у такому чудовому виді спорту, як пляжний гандбол, видобути перемогу та зайняти призові місця.

У своєму привітальному слові перший заступник голови районної державної адміністрації Світлана Покутня побажала учасникам змагань отримати не тільки безліч задоволення від гри, але й насолодитися цілющим повітрям Скадовська та отримати задоволення від купання у теплому морі , й звісно засмагнути і отримати дозу сонячних вітамінів, ну і саме головне - досягти тих успіхів, які запланували, і як наслідок - в повній мірі отримати гарні враження та сатисфакцію від гостинності нашого курортного міста.