Привітання голови райдержадміністрації Михайла Павліша з Днем журналіста України

Дата: 04.06.2021 16:07

Фото без опису      Шановні журналісти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюватись у вирій подій, першими дізнаватися про їхній перебіг і створювати реальну картину нашого життя.

Вашу роботу важко переоцінити, саме від вас багато в чому залежать і настрої, і сподівання людей, і порозуміння. Кожен журналіст, на своєму робочому місці, творить історію сьогодення – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність.

Нехай і надалі ваше відкрите і щире слово служить істині, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до вас.

Зичу, щоб на вашому творчому шляху не було жодних перешкод і проблем. Добра та здоров’я вам, гарного настрою та тільки позитивних новин, творчого пошуку та невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій! Зі святом!

Голова районної

державної адміністрації                                             Михайло ПАВЛІШ