Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбулося засідання Скадовської районної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції

Дата: 04.06.2021 11:10
Кількість переглядів: 193

Фото без опису   02 червня 2021 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Світлани Покутньої відбулося засідання Скадовської районної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції.

 В нараді взяли участь:  представники медичних установ, соціальної сфери, державної влади, громадських організацій, члени ради, які в Скадовському районі опікуються проблемою протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції.

На порядок денний були винесенні питання затвердження нового складу та плану роботи Скадовської районної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції. Також під час засідання було розглянуто питання про стан організації заходів протидії захворюванню на туберкульоз та Віл-інфекцію у Скадовському районі.

                                                Фото без опису

     Багато проблем існує при вирішені зазначених питань.

Про стан справ з ВІЛ-інфекцією доповідав Володимир Ващенко лікар - інфекціоніст кабінету «Довіра» комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна міська лікарня», та зазначив що протягом 2020 року взято на облік з вперше встановленим діагнозом ВІЛ-інфекція 31 особу. Хворих на СНІД-32 особи (з них 3 дитини). Також лікар-інфекціоніст доповів про роботу  кабінету «Довіра», що працює у комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня». За 12 місяців 2020 року було обстежено 337 осіб серед яких виявлено 3 ВІЛ-інфікованих особи.

                                                 Фото без опису

    Про проблемні питання у лікування хворих на туберкульоз доповіла Наталя Дьячкова лікар-рентгенолог комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр медико-санітарної допомоги». У своїй доповіді вона зауважила збільшення кількості хворих на туберкульоз.  Важливим питанням постає закриття фтизіатричного кабінету у Скадовському районі.

За результатами наради було вирішено затвердити план роботи Скадовської районної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції.

Для пошуку рішення щодо закриття фтизіатричного кабінету було запропоновано звернутися до Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації та до Міністерства охорони здоров’я, щодо роз’яснення механізму забезпечення та лікування хворих на туберкульоз у Скадовському районі. 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора