Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 01.06.2021 17:09
Кількість переглядів: 158

Фото без опису  Станом на 09.00 годину 01 червня 2021 року в районі всього з початку пандемії інфіковані 1416 осіб.

  З початку 2021 року на COVID-19 інфіковано 960 осіб. За добу захворіло 5 осіб (дітей немає).

935 осіб побороли недуг.

У 2021 році 40 осіб померли. З початку пандемії померли 54 особи.

Під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 45 осіб з позитивним результатом РНК-вірусу COVID-19 та 79 контактних осіб.

У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 13 осіб, хворих на COVID-19, із них:

Скадовський район:

 - 1 жінка, 1 чоловік (м. Скадовськ)

-    3 жінки, 1 чоловік (с. Широке)

-    2 жінки, 1 дитина (с. Новомиколаївка)

            Каланчацький район:

-    1 чоловік (смт Каланчак)

-    1 жінка, 1 чоловік (с. Олександрівка)

-    1 жінка (Бабенівка-2)

За минулу добу госпіталізованих (підтверджених) 1 особа, виписаних 4 особи, померлих не було.

У комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанська районна лікарня» перебуває на стаціонарному лікуванні 3 особи хворих на COVID-19.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 13 хворих на COVID-19 та на самоізоляції знаходиться 75 особи.

За інформацією ВСП «Олешківський міськміжрайонний відділ ДУ Херсонський ОЛЦ МОЗ України» Голопристанськогоайонного відділення лабораторних досліджень за минулу добу хворих на COVID-19 не виявлено.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 23 особи з позитивним результатом РНК-вірусу COVID-19 та 147 контактних особи.

Станом на 01 червня 2021 року в комунальному некомерційному підприємстві «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» було відібрано 28 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР від амбулаторних хворих  та комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» було відібрано 0 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР. В комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» було відібрано 23 зразки біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР. Комунальним некомерційним підприємством «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» відібрано 9 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

З початку пандемії в районі зареєстровано 16 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна міська лікарня», з них: 3 лікаря, 11 середнього медичного персоналу  та 1 молодшого медичного персоналу 1 рентгенлаборант.

У 2021 році захворіли 8 медичних працівників.

12 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,  1 – помер, 1 - знаходиться на стаціонарі та продовжує лікування. По 5 випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення, який займався лікуванням хворих на COVID-19, 2 випадки – не пов’язані з виробництвом, 3 випадки (2 сестри медичні терапевтичного відділення та 1 рентгенлаборант) – пов’язані з виробництвом, інші – 11 випадків знаходяться на розгляді Фонду соціального страхування України.

На сьогоднішній день забезпечення пацієнтів киснем відбувається за рахунок власної кисневої станції.

            Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора