1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2021 16:18

Фото без опису   Дорогі діти! Шановні батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем захисту дітей!

Діти – це найцінніший подарунок долі. Це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Вони – наше продовження, наша втіха та сенс життя.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.

Бажаю вам, юні друзі, безмежного щастя, ніжних посмішок, здійснення мрій, а головне – міцного здоров’я. Нехай спогади про дитинство завжди живуть у ваших серцях, а майбутнє буде сповнене яскравих подій та вражень. Добра вам, чистого і мирного неба, надійних друзів та удачі на життєвих дорогах!

Щиро дякую всім, хто вкладає свою душу у виховання наших дітей, хто завжди поруч, хто піклується про них і допомагає.

Батькам хочу побажати мудрості, впевненості в завтрашньому дні, завжди пишатися успіхами та здобутками своїх дітей.

Голова Скадовської районної

державної адміністрації                                                         Михайло ПАВЛІШ