Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проведено засідання Громадської ради при районній державній адміністрації

Дата: 31.05.2021 14:00
Кількість переглядів: 154

Фото без опису 28 травня 2021 року відбулося засідання Громадської ради при районній державній адміністрації.

    В зібранні взяли участь члени Громадської ради, перший заступник голови районної державної адміністрації Світлана Покутня, міський голова Олександр Яковлєв, представники структурних підрозділів РДА, фахівці Скадовського бюро правової допомоги, керівники оздоровчих закладів, журналісти газет "Чорноморець, «Слава праці», «Тронка» та громадськість міста.

Відкриваючи засідання, голова Громадської ради Ірина Бартчук ознайомила присутніх з переліком завдань та регламентом роботи.

Порядком денним охоплено сім питань, переважна більшість із них – це питання врегулювання земельних відносин, консультацію стосовно яких надали фахівці Скадовського бюро правової допомоги.

Для обговорення проєкту «Південне узбережжя України: від дослідження до розвитку» на зустріч був запрошений міський голова Олександр Яковлєв.

Зазначимо, що мета проєкту – дослідження урбаністичного потенціалу міста Скадовськ та Генічеськ , переосмислення їхнього розвитку та дотичних до них територій, розробка альтернативних сценаріїв просторових трансформацій, які дадуть поштовх до якісних екологічних, соціально-економічних і соціально-культурних змін.

Проєкт покликаний сприяти перетворенню південних населених пунктів в місця, де буде комфортно і мешканцям, і відпочиваючим. Звичні для нас краєвиди можуть отримати абсолютно нове життя та нове майбутнє. Це зробить місто туристично- та інвестиційно привабливим. Але все це поки що на рівні теорії.

У ході спілкування, керівники оздоровчих закладів акцентували увагу на своєчасному захисті узбережжя від забруднення та природного занепаду, врахування природного фактору в оцінках розвитку морського узбережжя. Адже головна наша мета – зберегти природний потенціал рекреаційних зон та акцентувати увагу на лікувальних властивостях нашої затоки.

Під час спілкування із міським головою, представники громадськості зробили акцент на проблемі безпритульних собак у місті. Олександр Яковлєв висловив своє бачення щодо вирішення цієї ситуації: «В перспективі – створення притулків для собак, зокрема приватних. Ми готові до мінімального фінансування на оплату послуг за відлов та стерилізацію тварин. На жаль, на сьогодні це питання законодавчо не врегульовано».

Серед інших проблем, які обговорили у ході конструктивного діалогу з Скадовським міським головою – питання підняття тарифів на водопостачання та водовідведення, відповідність встановленим нормам якості води.

  На завершення засідання, Світлана Покутня подякувала членам Громадської ради за небайдуже відношення до актуальних питань та проблем нашої громади та запропонувала надати кандидатури, враховуючи Голопристанський та Каланчацький райони, за старим територіальним устроєм, для оновленого складу Громадської ради при районній державній адміністрації.                                  

   Перший заступник голови райдержадміністрації побажала членам Громадської ради плідної співпраці та ще раз наголосила, що влада відкрита для людей і йде назустріч у вирішенні усіх проблемних питань.

  Резюмуючи зустріч, Ірина Бартчук підвела підсумки і запропонувала присутнім підтримати акцію «Вишиваємо» Україну квітами» та прикрасити наше місто. Голова Громадської ради подякувала учасникам засідання за приділений час громадській роботі та закликала до плідної співпраці задля розвитку та процвітання Скадовщини.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора