Робота оздоровчих закладів в умовах пандемії COVID-19

Дата: 28.05.2021 17:00

Фото без опису 28 травня 2021 року робоча група з перевірки готовності до відкриття та функціонування закладів оздоровлення і відпочинку на території Скадовського району оглянула три заклади оздоровлення в селищі Лазурне та селі Красне, а саме: Пансіонат «Галичина»,спортивно оздоровчий табір «Чароїт» та  позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Крилатий».

Усі заклади відповідно до Постанов Головного державного санітарного лікаря України

організовують протиепідеміологічні заходи на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби  COVID-19. В повному обсязі забезпечені масками, распіраторами, дизрозчинами, спиртовими антисептиками, є в наявності сміттєві баки для використаних масок. Тричі на добу проводиться температурний скринінг з записом у відповідний журнал. Для недопущення скупчення людей, дітей у кімнатах, їдальні розміщують відпочиваючих на відстані 1,5 метри один від одного.

Робота в даному напрямку триває.